Billy řešení

Vše, co víme o elektronických transakcích, jsme proměnili v jednoduché a efektivní řešení pro EET pokladny s pokročilými funkcemi pro potřeby každého.

VLASTNOSTI

Řešení pro EET pokladny Billy se skládá ze tří částí:

POS ZAŘÍZENÍ

Stolní nebo přenosné POS zařízení se 3 funkcemi v jednom přístroji – pokladna, PS tiskárna a EET, díky čemuž už není nutné zároveň používat několik přístrojů a dobíjet jejich baterie. Každý přístroj Billy podporuje připojení k internetu – WiFi nebo prostřednictvím opce Billy pro mobilní Internet. Samozřejmě, pokud již máte SIM kartu, můžete ji použít k připojení Billyho k mobilnímu internetu – přístroje Billy se slotem pro SIM kartu nejsou uzamčeny u žádného operátora.
 

BEZPEČNOST A MANIPULACE

Cloud systém ovládání, který zaznamenává všechny vaše transakce v reálném čase, řídí a podle potřeby mění parametry POS zařízení. Všechny vaše informace, včetně všech vystavených účtenek, jsou bezpečně uloženy na serverech Billy a jsou k dispozici 24/7/365. V případě poškození nebo ztráty, POS zařízení může být rychle a snadno nahrazeno a rekonstruováno se všemi uloženými daty. Kromě toho lze uživatelská data exportovat do různých ERP a účetních programů pro další zpracování.

PROGRAM

Pokladní program vyvinutý a přizpůsobený pro práci na různých typech POS zařízení. Naše softwarové balíčky pokrývají širokou škálu obchodních potřeb malých a středních obchodníků. Nabízíme také další funkce, jako je integrované placení kartou, věrnostní program, prepaid program atd. Řešení Billy umožňuje klientům používat různé typy přístrojů na různých prodejních místech v závislosti na potřebách a spravovat vše z jednoho centrálního bodu.

NA KLÍČ

Našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení na klíč bez počáteční investice. Nabídka zahrnuje pronájem, údržbu a servis zařízení u zákazníka se zabezpečenými náhradními přístroji a reakci následující pracovní den u zákazníka, s podporou poskytovanou prostřednictvím kontaktního centra. Kromě pronájmu nabízíme uživatelům také další možnosti, například nákup standardně zaručeného zařízení a servisní služby nebo pronájem našich aplikačních balíčků pro použití psotřednictvím přístrojů Android, které uživatel pořídil nezávisle (v závislosti na technických možnostech přístroje).

SPOKOJENí UŽIVATELÉ PŘÍSTROJŮ BILLY

Toto řešení pro elektronickou evidenci tržeb (EET) zaznamenalo velký úspěch na trhu Chorvatské republiky a Slovinska s více než 10 000 stálých a spokojených zákazníků. Billy fiskální řešení je plně v souladu se všemi zákony a předpisy Chorvatské republiky.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

Naši spokojení zákazníci

Billy Easy, který používáme, se nám velice osvědčil a splnil naša očekávání. Přístroj je velmi spolehlivý a aplikace se snadno používá, a to jak na přístroji, tak na webu.

 

Mozaik knjiga

Přední nakladatelská společnost v Chorvatsku

Pokladny Billy používáme v našem provozním obchodě a na veletrzích po celém Chorvatsku. Obzvláště se nám líbí flexibilní měsíční nájem dalších pokladen pro obchodní výstavy a podobné akce, jako jsou Špancirfest, Porcijunkulova, akce „Kupujme chorvatské“ atd. 

Chorvatský deštník

Tvůrci domácích a inovativních deštníků

Používám přístroj Billy Easy. Líbí se mi jeho praktičnost a jednoduchost. Každý, kdo používá smartphone, zvládne manipulaci pokladnou Billy za jeden den.

 

Adriatic Infinity

Provozovatel luxusních výletů po Jadranu

Billy je právě to, co potřebujete?
Výborně, čekáme, že nám zavoláte. Také vám můžeme zavolat, pokud nám sdělite, kdy je to pro vás výhodné.

Potřebujeme jen par drobností, abychom vám mohli zavolat zpět.

Souhlas